تهران، خیابان میرزای شیرازی
شنبه تا پنج شنبه 08:00-18:00
021-43454

  آلما پروفیل

  این شرکت بعنوان مرکز تخصصی طراحی و تولید پروفیل ام دی اف در کشور شناخته شده و سال هاست که بخش قابل توجهی از بازار، پروفیل آلما را جهت طراحی و ساخت مصنوعات دکوری و طراحی داخلی ساختمان انتخاب می کنند. این پروفیل ها با استفاده از بهترین روکش های کره ای P.V.C و C.P.L  تولید می گردد.

  آلما نگار سپهر

  آلما با توان بالاتر و اضافه نمودن محصولات جدید به سبک کالای خود، گام مهمی در اعتلای این صنعت برداشته است، این شرکت سیایت خود را که تولید محصولات با کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه درجه یک می باشد، هیچپگاه تغییر نداده و نخواهد داد.

  صفحه کابینت

  از جمله صفحه کابینت های فشرده ی ویژه و کاملا  کاربردی با میزان استفاده فوق العاده زیاد در بازار است تشکیل شده از خاک و مواد معدنی ,سیلیس, کاملاطبیعی که با تکنولوژی منحصر بفردی فشرده و  به بازار عرضه شده است. تنوع  بی نظیر و بی حد و حصر این صفحه کابینت میتواند بسیار دلنواز بوده و با مقاومت بالای آن در زمینه رنگ به  محبوبیت آن نیز بیفزاید واین تنها دلیل استفاده فوق العاده آن در هرگونه محیطی است .

  پروفیل

  امروزه دیگر قرنیزهای سنگی یا سرامیکی از محبوبیت بالایی برخوردار نمی‌باشند. قرنیزهای قدیمی جای خود را به قرنیزهای جدید از جنس ام دی اف MDF با روکش پی وی سی PVC ، داده‌اند؛ البته قرنیزهای تمام پی وی سی(PVC) نیز در بازار یافت می‌شود.قرنیزها عموما از نظر ارتفاع در دو سایز 7 سانتیمتری، 9 و 11  سانتیمتری عرضه می‌شوند، از نظر طول، معمولا طولی معادل ۲۸۰ سانتیمتر و یا ۳۶۶ سانتیمتر دارند و از نظر ضخامت نیز، پاشنه یا به عبارتی پایین‌ترین و ضخیم‌ترین قسمت قرنیز ۱۶ میلیمتر می‌باشد.